Vozidlo pro ostrahu letiště

Oddělení bezpečnosti Letiště Ostrava, a.s. převzalo v měsíci květnu 2009 v rámci projektu Stroje a zařízení I. speciální vozidlo určené pro pracovníky ostrahy letiště, bezpečnostní doprovody a další činnosti spojené s ostrahou a bezpečnostní kontrolou.

Jedná se o vozidlo v letištním provedení se specifickou výbavou - radiostanicí, přídavnými světlomety, majákem apod.

Vozidlo pro ostrahu letiště Citroën C-Crosser, SUV bylo dodáno od společnosti JV CAR, s.r.o., se sídlem: Nový Jičín, Valašská 97/16, PSČ 741 01, na základě výsledků výběrového řízení vyhlášeného formou veřejné zakázky malého rozsahu dle platného Metodického pokynu pro zadávání veřejných zakázek vydaným Regionální radou regionu soudržnosti Moravskoslezsko.

Vozidlo nabízí atraktivní, prestižní design, konfiguraci míst 5 + 2 s možností jednoduché úpravy prostorových modulů, pohon všech kol umožňující skutečnou univerzálnost používání a dieselový motor HDi vybavený filtrem pevných částic, díky němuž vůz dosahuje ve své třídě špičkových výkonů s minimálním znečišťováním životního prostředí.

Sportovní výraz SUV je zdůrazněn tvarem předních světlometů protažených ke kapotě podle linie okrajů blatníků i protaženým tvarem karosérie se zdviženou linií bočních oken, což podtrhuje dynamický vzhled. Výkonnost typická pro SUV je vyjádřena oblými blatníky nad speciálními pneumatikami Michelin konstruovanými s ohledem na přilnavost k vozovce a výkon.

Právě tak dynamická, robustní a sofistikovaná je i záď modelu Citroën C-Crosser.

I světla jsou kombinací elegance a funkčnosti. Vyznačují se špičkovým technickým designem s LED diodami parkovacích a brzdových světel za současného zajištění optimálního osvětlení a nízké energetické spotřeby.

Vozidlo splňuje všechny nezbytné požadavky na výbavu a provoz dopravních prostředků používaných na leteckoprovozních plochách a zvýší tak vybavenost pracovníků Oddělení bezpečnosti Letišti Leoše Janáčka Ostrava.

 
Vozidlo po dodání    

Letiště Ostrava, a.s.

Letiště Ostrava, a.s.
742 51 Mošnov 401

Facebook

Copyright © 2015 Letiště Ostrava, a.s.
Programovali: SE-MO Data